Про перетворення в ізмаїльській медицині в 2018 році. ВИДЕО

Чувствуют ли измаильчане Независимость Украины? ВИДЕО

Базова задача міської охорони здоров’я в наступаючому році — вирішити проблему переповнених палат в міській лікарні.

Рішення проблеми влада бачить в об’єднанні Дунайської басейнової лікарні з міською, але вирішення цього питання , мабуть, доведеться відкласти.

Майновий комплекс обласна рада передати згодна. А ось питання визначення єдиної штатної структури і виділення відповідного фінансування знаходиться в компетенції департаменту охорони здоров’я. Це рішення не прийнято.

Місто вступає в переговорний процес з департаментом охорони здоров’я з приводу об’єднання медицини на принципах справедливості.

Керівництво міста планує створити потужну, єдину хірургію з великою кількістю хірургів і ургентними кільцем, з двома реанімаціями (для дітей і дорослих), а також — кардіологію на базі Дунайської Басейнової лікарні.

Будуть залучатися європейські гранти на закупівлю обладнання для цієї єдиної бази. Відповідні проекти на загальну суму близько мільйона євро вже подані на конкурс.

Реорганізацію охорони здоров’я в столиці Придунав’я планується завершити протягом п’яти років. А наступний, 2018 й рік, Андрій Абрамченко назвав «роком медицини» в місті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *