Відкриття оновленого відділу прикордонної служби «Рені». ВИДЕО

Рени

Днями відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту відділу прикордонної служби «Рені» Ізмаїльського прикордонного загону.

У заходах з цієї нагоди взяли участь новий глава Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко, начальник Південного регіонального управління ДПСУ генерал-лейтенант Сергій Косик, голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський, керівники Ренійський органів влади.

Більше 20 прикордонників отримали відомчі нагороди за сумлінну службу та зразкове виконання своїх обов’язків. В користування відділу був переданий автомобіль Reno DUSTER.

Ключі та ордери щасливі новосели отримували з рук глави ДПСУ. Квартири для військовослужбовців розташовані на третьому поверсі будівлі відділу «Рені». Під житло були реконструйовані незатребувані службові приміщення.

Територія військового містечка була упорядкована, побудована нова дитяча площадка, відремонтовані гаражі для службового транспорту. Просторі службові кабінети оснащені сучасним обладнанням.

Глава ДПСУ закликав своїх колег рішуче припиняти будь-які прояви контрабанди на державному кордоні. І наголосив — сьогодні бути чесним вигідно, адже премії за відмову від хабара значно перевищують саму хабар і це чесно зароблені гроші, за які не соромно.

Військовослужбовці вшанували хвилиною мовчання пам’ять своїх колег, які заплатили ціною свого життя за незалежність України.

Після завершення урочистостей, новосели запросили главу ДПСУ оглянути їх нові квартири. За традицією, першою в житло впустили кішку.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *