В Ізмаїлі пройшла I міська вітрильно-гребна регата. ВИДЕО

Измаил вид сверху

Днями в районі Діорами пройшла I міська вітрильно-гребна регата.  Організатори присвятили її Дню Флоту.

Ветерани Військово-Морських Сил, команди яхт-клубу «Дев’ятка» Ізмаїльського вищого професійно-технічного училища, загальноосвітніх шкіл міста та моряки-прикордонники Навчального центру Морської охорони продемонстрували свої вміння в гонках на чотирьох і шестівесельних ялах.

Простори Дунаю освоювали яхтсмени з парусної школи м. Рені на вітрильниках.  У цьому їм допомагав попутний вітер. Вони привезли 2 яхти: маленьку для початківців «Оптиміст» і швербот 420 по яхтової класифікації.

Юні спортсмени Ізмаїльського каяк-клубу провели показові виступи в груповому катанні на каяках і сапах.

Наймолодшому учаснику із шкільної команди щойно виповнилось 15, а найстаршому – з команди ветеранів Військово-Морських Сил – 78 років.

Охоронці на моторному човні і поліцейські на березі стежили за безпекою.  Про всяк випадок чергували лікарі з Дунайської басейнової лікарні. Обійшлося без пригод.

Після закінчення заходу всі учасники були нагороджені почесними грамотами.  Не було ні перших, ні останніх. У регаті перемогла дружба і гарний настрій, який отримали всі учасники та глядачі в цей прекрасний недільний ранок.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *