Руководство Измаила обратилось к Президенту и Премьер-министру Украины

Текст обращения:

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Ізмаїльської міської ради
Ізмаїльського району Одеської області
№ 58 від «25» січня 2021 р.

Звернення виконавчого комітету
Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
до Президента України В.О. Зеленського та Прем’єр-міністра України Д.А. Шмигаля

Шановний пане Президенте України!
Шановний Прем’єр-міністр України!

Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради звертається до Вас з приводу ситуації, що склалась у зв’язку із недавнім суттєвим підвищенням тарифів на енергоносії для населення. Підвищення відбулося фактично без пояснення причин. В умовах тривалого карантину та локдауну, коли економічні та інші можливості людей вкрай обмежені, це стало причиною підвищення соціальної напруги по всій Україні та у нашому місті тощо.
Об’єктом соціального протесту, нажаль, стали органи місцевого самоврядування, які не мають жодного стосунку до формування та встановлення тарифів на природний газ, послугу з розподілу природнього газу та електроенергію. Тарифи на послуги ЖКГ — водопостачання та водовідведення, теплопостачання, які встановлюються на місцевому рівні виконавчим комітетом Ізмаїльської міської ради відповідно до повноважень, встановлених статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в Ізмаїлі залишаються без змін вже кілька років. Але відбулись мітинги, перекриття доріг, організатори яких вимагали від міської ради та її виконавчих органів прийняття рішень, що виходять далеко за межи компетенції місцевого самоврядування.
З прийняттям рішень про зниження тарифів на центральному рівну, ситуація потроху нормалізується. Але одним з негативних наслідків цих подій стале значне зменшення сплати населенням за спожиті комунальні послуги місцевого рівня з початку 2021 року. Ситуація може стати критичною – під загрозою вся система життєзабезпечення нашого міста, стале функціонування об’єктів освіти, соціальної сфери.
З огляду на вищевказане, підтримуючи Ваші дії із зниження тарифів на природний газ, послугу з розподілу природнього газу та електроенергію, звертаємось до Вас з пропозицією і в подальшому забезпечити контроль за формуванням тарифів для населення на соціально та економічно справедливому рівні.

Ізмаїльський міський голова
Ізмаїльського району Одеської області А.В. Абрамченко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *