28 лютого в Ізмаїлі пройшла XXХ сесія міськради Ізмаїла.  На ній були присутні 32 депутати з 36.

Измаильский торговый порт

На пленарному засіданні була розглянута і прийнята Програма економічного і соціального розвитку міста, де наведені основні показники 2017 року і визначени пріорітетні напрями на 2018 рік.

Особливу увагу приділили розгляду Звернення до Одеської обласної ради относительно передачі будівель та споруд за адресою: м. Ізмаїл, вул.  Нахімова, 407, до комунальної власності теріторіальної громади м. Ізмаїл.  На даний момент в будівлі дислокується батальйон Нацгвардії, однак і будівля, і територія вимагає фінансових вливань.

Ще одним важливим питанням, розглянутом на засіданні, стало затвердження Програми забезпечення ефективності боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та підвищення безпеки дорожнього руху на території м Ізмаїла на 2018 рік Депутати також розглянули питання «Про виконання бюджету м. Ізмаїла за 2017 рік», затвердили Програму цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки,  Програму гармонізації міжнаціональніх отношений та внесли зміни до Програми збереження культурної спадщини міста.

Міськрада більшістю голосів схвалила напрямки економічного, соціального і культурного розвитку Ізмаїла на поточний 2018 рік.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.