Турнір з шахів «Ізмаїльський слоненя». Видео

 

З 28 по 30 травня в Ізмаїлі проходив традиційний XVI міський турнір з шахів «Ізмаїльський слоненя».  Організатором змагань виступила Ізмаїльська Шахово-шашкова федерація і шаховий клуб «Біла Тура» Палацу дітей та юнацтва.

Юні шахісти протягом трьох днів боролися за звання кращих з кращих в трьох вікових групах.  Змагання проводилися за швейцарською системою в 9 турів з повним дотриманням правил Шахового кодексу.

До суддівської колегії увійшли голова клубу «Біла Тура» Ольга Апостолакій, тренер Ольга Сколотяна, а також інструктори клубу Кирило Князян і Тетяна Воєводіна.

На урочистому закритті турніру підвели його підсумки.  За традицією всі призери були нагороджені медалями, грамотами та іграшковими слониками.

Нагороди вручали президент міської Шахово-шашкової федерації Олександр Ободовский і директор Палацу дітей та юнацтва Алла Іванова.

Абсолютними переможцями стали Злата Алфьорова та Андрій Семенов.  Вони не програли жодної партії у всіх 9 турах змагань.

Приготували подарунки і для тих учасників, хто вперше виступив на такому важливому для юних шахістів змаганні.  Їм подарували керамічних слоників з написом «Дебютант».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *