В Ізмаїлі змагалися автомоделісти. ФОТО

Чувствуют ли измаильчане Независимость Украины? ВИДЕО

 

Протягом тижня на базі ізмаїльській Станції юних техніків проходив IV етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі, молодші школярі).

Всього у фіналі взяли участь 27 спортсменів, шість команд з різних регіонів країни: Вознесенська, Луцька, Чернігова, Чернівців, команда Одеської області і міста Ізмаїла.

Протягом року хлопці створювали моделі машин, починаючи з креслення на міліметровому папері.  І ось нарешті настав непростий, але найцікавіший етап — гонки — показник рівня майстерності автомоделістів.

На турнірі стартували моделі класів «Ретро», «Євроспорт-стандарт», «Вантажiвка» і «G-33».  Полігоном для цих змагань стала траса СЮТ, яка була створена вихованцями автомодельного гуртка під керівництвом тренера Юрія Біловола.

Вона оснащена струмом, фотоелементом на старті і комп’ютером, який зчитує кількість пройдених кіл за певний час, показує швидкість руху, виставляє місця і робить прогнози.

Суддівська колегія у складі головного судді Олександра Кравцова, технічного судді Костянтина Огненко і головного секретаря Сергія Романенко підвела підсумки змагань.

До трійки переможців увійшли команди Чернівців, Чернігова та Луцька.  Абсолютним чемпіоном і володарем Кубка України стала команда з Чернівців.

Ізмаільчане показали кращі результати  в номінаціях «Вантажiвка» і крилатих машин «G-33», в командному заліку посіли почесне четверте місце.

В концертній програмі на урочистому закритті змагань виступив клуб спортивно-естрадного танцю «Конфетті».

Всі спортсмени отримали Сертифікати учасника Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з автомодельного спорту і сувеніри.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *