В Ізмаїлі відкриється сучасна дитяча поліклініка. ВИДЕО

Измаил

Днями Ізмаїльський міський голова Андрій Абрамченко познайомив журналістів місцевих мас-медіа з ходом капітального ремонту приміщення по вул. Шевченко, 8, в якому планується розмістити дитячу поліклініку.

Загальна площа поліклінічного відділення складе 1000 кв. метрів. Тут розміститься 40 кабінетів, які будуть повністю комп’ютеризовані.

В даний час повним ходом йдуть оздоблювальні роботи — фарбування стін, укладання плитки. В кожному кабінеті з’явиться гаряча і холодна вода, будуть обладнані п’ять туалетів для медперсоналу і пацієнтів.

Міський голова повідомив, що ремонтні роботи в медустановах — лише перший етап. Після цього поставлено завдання впровадження нових методик профілактики та лікування з використанням сучасного обладнання, і місто на це виділяє кошти.

Керівництво Ізмаїла сподівається, що хороші умови праці залучать до нашого міста молодих фахівців.

У найближчій час буде проведено благоустрій прилеглої до майбутньої поліклініці території з обладнанням дитячого майданчика.

Ремонтні роботи планують завершити в липні цього року, і після цього сюди переведуть з непристосованих приміщень по пр. Суворова весь медперсонал.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.