Стипендії Президента України отримали школярки з Болграда.ФОТО

За інформацією відділу освіти Болградської райдержадміністрації, учениці 11-А класу Болградської гімназії ім.  Г. С. Раковського Марія Бурлакова і 10 класу Каракуртской ЗОШ Ксенія Саратова отримали стипендію Президента України.

Марія здобула перемогу у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з болгарської мови та літератури, яка проходила в 2018-2019 навчальному році. Безумовно, частина цієї перемоги належить і наставниці успішної гімназистки — досвідченому викладачеві Наталії Кара.

Фото из соцсетей

Ксенія – переможниця IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.  Успіх Ксенії був би неможливий без її вчителі російської мови і літератури Наталії Панайтової.

Фото из соцсетей

Стипендії призначени відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 5 листопада 2019 № 1398 «Про призначення стипендій Президента України переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 2018/2019 навчального  року ».

 Церемонія вручення відбудеться 25 листопада в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.