В Измаїле ліцеїсти склали присягу. ВИДЕО

Измаил

 

За сформованою традицією курсанти-першокурсники Ізмаїльського військово-морського ліцею на початку жовтня в урочистій обстановці присягу на вірність народу України.

30 ліцеїстів в парадній формі вишикувалися біля Пам’ятника морякам-дунайцям (з них двоє сиріт, сім дітей з малозабезпечених сімей, п’ять — з багатодітних, один переселенець і троє дітей учасників бойових дій).

На торжество приїхали батьки, а також численні гості, в тому числі, — найвищого рангу: заступник начальника управління військово-морських сил України Ігор Мулярчук, заступник командувача ВМС України з морально-психологічного забезпечення, начальник управління, Андрій Урсол, заступник начальника інституту ВМС НУ «ОМА» Олександр Веретельников і багато інших.

Благочинний церков Ізмаїльського округу, єпископ Болградський Сергій, Вікарій Одеської Єпархії, благословив ліцеїстів на їх непростому шляху самовдосконалення.

Після привітань, які прозвучали від гостей, ліцеїсти виголосили клятву, отримали залікові книжки, а також отримали прапор і інші почесні регалії ліцею.
Прекрасний вальс у виконанні хореографічного колективу ІДГУ (керівник — Діна Сарвілова) гармонійно вписався в урочисту програму заходу.
В знак поваги до героїв минулих поколінь курсанти поклали квіти до Пам’ятника морякам-дунайцям.

В цьому навчальному році, через нестачу фінансування, був набраний один клас військово-спортивного профілю, на майбутній — планується закласти кошти для набору ще шести класів — трьох восьмих і трьох десятих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *