В Ізмаїлі відсвяткували Великдень. ВИДЕО

У всіх ізмаїльських парафіях в ніч з 7 на 8 квітня відбулися святкові Богослужіння в честь головного християнського свята — Світлого Христового Воскресіння — Великодня.

Ще з апостольських часів християни не сплять в цю ніч.  Знімальна група «Бессарабія ТВ» побувала на службі в декількох храмах столиці Придунав’я.  Всі вони були в святковому вбранні.

Дотримуючись святих традиції, пізно ввечері зібралися на пасхальне Богослужіння парафіяни недавно побудованої церкви Святого Великомученика Георгія Побідоносця.  Службу правив його настоятель протоієрей Віталій у співслужінні з іншими священослужителями храму.

Багатолюдно було і в Свято-Успенської церкви чоловічого монастиря в Фортеці.  Намісник храму — архімандрит Аліпій провзгласіл мирянам радісну звістку: «Христос Воскресе».

Після Божественної літургії та молитви під святковий передзвін дзвонів відбулося освячення пасок і яєць.  Злетів у небо святковий феєрверк.

Радіють серця православних в велике для всіх віруючих людей свято: «Христос Воскресе із мертвих смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував !!!» Бажають вони один одному і всім городянам здоров’я і миру.

Свято триває.  У понеділок розпочалася Світла седмиця.  Весь тиждень після Великодня прийнято ходити в гості, дарувати фарбовані яйця і паски, а в наступні сорок днів вітати один одного словами: «Христос Воскресе!» — «Воістину Воскресе!»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.