В Ізмаїлі нагородили енергетиків. ВИДЕО

Чувствуют ли измаильчане Независимость Украины? ВИДЕО

Останнє засідання виконавчого комітету Ізмаїльської міськраді почалося з приємної події. Співробітники Ізмаїльської електромережи ПАТ «Одесаобленерго» і ІРЕС були нагороджені грамотами міського голови Андрія Абрамченко.

Всі вони отримали нагороди за самовіддану працю і особисту мужність, а також виявлені морально-психологічні якості та високий професіоналізм в ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Далі члени виконкому приступили до розгляду поточних питань порядку денного. Серед них можна виділити звернення до Одеській обласній раді про передачу у власність міста будівель та споруд, де дислокується 4 батальйон частини 3012 Національної гвардії України.

На думку міської влади, зазначений підрозділ повністю справляється з покладеними на нього завданнями. Рівень правопорядку став набагато вище завдяки участі військовослужбовців Нацгвардії в спільному патрулюванні міста.

В даний момент місто не може виділити кошти на ремонт будівлі та благоустрій прилеглої території, оскільки це суперечить законодавчим нормам.
Члени виконавчого комітета Ізмаїльської міськраді одноголосно підтримали звернення до Одеській обласній раді про передачу в комунальну власність будівель та споруд по вул. Нахімова, 407.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *