В Ізмаїлі вводиться умовний карантин по кору. ВИДЕО

город Измаил

На останньому засіданні виконкому Ізмаїльської міськради розглядалося питання про те, як запобігти епідемії кору на території міста.

КЗК: А почалося засідання з приємної події. Матерям десятьох дітей Олені Улитенко і п’ятьох дітей Риті Данилової міський голова Андрій Абрамченко вручив посвідчення до почесного звання «Мати-героїня». В Ізмаїлі тепер 55 матерів-героїнь.

Потім мер розповів про рішення Комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, яка зібралася вранці через ситуацію з кору
З 15 січня всі школи Ізмаїла і району йдуть на вимушені канікули з метою недопущення поширення захворювання. Нагадаємо, 10 січня міські школярі приступили до заняття після зимового відпочинку і встигли провчитися всього три дні.

У дитячих садах, училищах та інших закладах вводяться обмежувальні заходи. Діти які не щеплені від кору діти до навчального процесу допускатися не будуть.

Обмеження відвідування буде діяти до тих пір, поки всі діти не пройдуть вакцинацію. За два тижні необхідно прищепити близько 600 дітей.
Канікули в Ізмаїлі, за рекомендацією обласного Департаменту охорони здоров’я, триватиме до 22 січня. Також на цей період обмежено проведення культурно-масових заходів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *