В Ізмаїльському Навчальному центрі Морської охорони відбувся випуск

 

В Ізмаїльському Навчальному центрі Морської охорони відбувся випуск першої групи військовослужбовців строкової служби призову «весна-2020».

19 бійців здобували морський прикордонний фах протягом 3 місяців за програмами підготовки молодших спеціалістів навігаційних приладів та систем, а також енергетичних установок. За результатами підсумкової атестації всі курсанти показали добрий рівень підготовки, а 6 військовослужбовців заявили про себе, як особливо витривалі, загартовані і готові до завдань, що потребують особливих вмінь. Вони продемонстрували вищий рівень фізичної підготовки.

Протягом курсу підготовки молоді фахівці вивчали основи морської підготовки, основи прикордонної служби Морської охорони, екологічну безпеку державного кордону, тактичну медицину, англійську мову за профільною спрямованістю, основи особистої безпеки та застосування сили. А також пройшли основні види загальновійськової підготовки — вогневу, правову, фізичну.

Троє курсантів, що показали найвищі результати навчання разом із сертифікатом отримали і чергове військове звання — старший матрос.

Вручаючи сертифікати і погони, начальник Навчального центру Ілля Куценко побажав випускникам гідно проявити себе у практичному застосуванні отриманих знань та вмінь, визначитися із пріоритетами і свідомо прийняти рішення про обрання для себе престижної професії морського прикордонника справою життя. » Це ваш вибір, ваше право, ваше життя, ваше майбутнє! Але це і майбутнє нашої країни — безпечне, мирне, захищене!» — зазначив Ілля Куценко.

Для подальшого проходження служби молодші фахівці направлені до Одеського загону Морської охорони.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *