Мэр Измаила поведал о важных для города решениях. ВИДЕО

Измаильский торговый порт

На самому початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради мер Андрій Абрамченко розповів про результати візиту в місто представників Генерального консульства Греції в Одесі.

Було вирішено центральну алею в Грецькому сквері назвати Алеєю Князя Олександра Іпсіланті — людини, яка була на чолі національно-визвольного руху в Греції. Планується також встановити тут його бюст. Цим буде займатися грецька сторона.

В ході засідання виконкому було прийнято рішення про визнання пішохідною зоною частини вулиць Пушкіна і Комерційної, що примикають до центрального ринку.

Далі члени виконкому обговорили тарифи на надання послуг користування спортивними майданчиками та кімнатами для відпочинку центрального стадіону.

Нагадаємо нещодавно місто прийняло цей об’єкт у власність. Вже розпочато ремонтні роботи по його благоустрою.

Члени виконкому зупинилися на підготовці реалізації європейського грантового проекту по Міському саду, який вдалося виграти Ізмаїлу. Нагадаємо, санітарна обрізка сухих дерев і самосіву викликала жарку дискусію в інтернеті.

Дуже важливим для збереження дорожнього покриття стало рішення «Про обмеження руху вантажного транспорту на території міста».

Члени виконкому підтримали проекти всіх цих рішень одноголосно.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *