Ювілей Почесного громадянина міста Ізмаїла. ВИДЕО

Румынский Измаил

Днями привітання з ювілеєм приймала людина, зусиллями якой в Ізмаїлі з’явилася картинна галерея і телебачення — Емілія Євдокимова.
Емілія Миколаївна народилася в селі Криве Озеро Миколаївської області. У 1961 році закінчила факультет української філології Одеського державного університету ім. І. Мечникова.

Трудову діяльність розпочала в 1958 році учителем. З 1970 року понад 10 років пропрацювала завідуючою відділом в історичному музеї А.В. Суворова. У цей період почалася її робота зі збору колекції для майбутнього художнього музею міста.

П’ятнадцять років знадобилося для створення культурної скарбниці Придунав’я. Вона відкрилася в 1987 році, в 1994 році була перетворена в Обласний центр естетичного виховання.

Емілія Миколаївна — автор комплексної програми для роботи з дітьми «Музейна педагогіка». Під її керівництвом для дітей молодшого віку ведуться заняття в клубі «В світі прекрасного», а для студентів і учнів старших класів проводяться уроки літератури, історії та мистецтва.

Емілії Євдокимова присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ізмаїла». У цьому році вона стала претендентом на отримання звання Заслуженого працівника культури України.

Привітати іменинницю прийшли міський голова Андрій Абрамченко, секретар Ізмаїльської міської ради Сергій Чмига, директор ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт» Андрій Єрохін, керівники бюджетних установ, директори шкіл і музеїв, студенти і школярі, прикордонники, нацгвардейци і багато інших.

Пам’ятні адреси надіслали глава Одеської облради Анатолій Урбанський і Митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел. Грамоту від імені митрополита ювіляру вручив настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Євген.

Продовжилося свято великим концертом ізмаїльських талантів. Музичні вітання прозвучали від Олени Онищенко, муніципального ансамблю струнної музики «Натхнення», Олесі Кичук, ансамблю «Сударушка», Давида Хачатряна і інших відомих в місті виконавців.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.